S.K. P.E.M.A. Opava 3:1 FBC Hranice
Brankáři: Bezděk - Kosar
Střely: 20 - 42
Hráč utkání: Jakub Kosar
(13. Jan Kolajta)

Komentář hostů Mikel René (Vedoucí):
Dneska bojovné utkání, kde jsme si soupeřem nedarovali ani centimetr místa. Musím kluky pochválit za nasazení a zodpovědný přístup do obrany. Bohužel směrem dopředu to byla velká trápenka. Chyběla nám kvalitu v rozehrávce i v zakončení, což se promítlo do počtu vstřelených branek. Asi se projevila vánoční pauza, protože to stejné trápilo i soupeře, který taky mohl dát klidně o pár gólů víc, narozdíl od nás to ale nakonec nepotřeboval. Soupeři gratulujeme a děkujeme za fair utkání.

Komentář domácích Trunkát Michal (Trenér):
Dneska důležitý zápas s kvalitním soupeřem. Bereme důležité 3 body. Děkuji hráčům za odvedený výkon. Ahoj čau!

FBC Hranice 4:8 Vikings Kopřivnice
Brankáři: O. Kolajta - Strakoš
Střely: 40 - 26
Hráč utkání: Jaromír Šenkeřík
(44. René Mikel, 45. René Mikel, 51. Jan Kolajta, 57. Lukáš Novosad)

Komentář domácích Hloch Marek (Trenér):
Škoda první třetiny, do které jsme vstoupili velmi, ale velmi vlažně. Od druhé třetiny zlepšení. Škoda, že se nehraje na 4 třetiny, to bychom je už dotáhli. Nic nevzdáváme, o 8. místo se ještě popereme! Díky divákům. 

Komentář hostů Fojtík Libor (Trenér):
Dnes jsme s domácími hráli o důležité tři body, které jsme po vydařeném výkonu ukořistili my. Po dobu čtyticeti minut jsme drželi čisté konto a skóre navyšovali pouze my. Ve třetí části se soupeř presingem a zvýšenou střeleckou snažil zápas vzít zpět, ale my jsme v pravý čas odskočili a eliminovali závěrečný tlak. Díky soupeři za utkání.


FBC Hranice 11:3 FbK Spartak Hluk
Brankáři: Kosar - Kolečkář, Hauerland
Střely: 29 - 29
Hráč utkání: Lukáš Novosad
(10. Jaromír Chodil, 11. Lukáš Novosad, 18. Tomáš Václavík, 32. René Mikel, 35. Jan Kolajta, 37. René Mikel, 45. Jan Kolajta, 47. Michal Štěpán, 50. Jan Kolajta, 57. Tomáš Václavík, 60. Jan Kolajta

Komentář domácích Hloch Marek (Trenér):
Pro nás velmi důležité body. Chceme play off a víme, že nás čeká ještě sposta práce. Díky klukům hlavně za bojovnost. Dnes jsme chtěli více než soupeř. 

Komentář hostů Vlachopulos David (Trenér):
Těžko se to už hodnotí, do zápasu jsme vstoupili dobře, měli šance, byli aktivnější, ale prostě nedáme góly. Domácí byli neuvěřitelně produktivní, spadlo jim tam skoro vše a pak už sejim hrálo lehce. My jsme se už zápasem protrápili a zaslouženě jsme prohráli.