FBC Hranice 3:6 SPARTAK Hluk
Brankáři: Kosar - Podškuba
Střely: 33 - 40
(4', 12' - Mikel, 50' Kušner) 

Komentář trenéra domácích Marka Hlocha:


Dnešní utkání se mi hodnotí špatně. Začátek byl dobrej, první třetinu jsme na ně vlítli. Všichni kluci plnili to, co měli a Renďovi to tam dvakrát padlo. Bohužel, od druhé třetiny na nás Hluk přitlačil a začal nás více napadat, což nám dělalo problémy. Nefungovala nám rozehrávka, a co je alfa a omega, jsou naše přesilovky, ve kterých jsme byli dneska úplně tragičtí. Byla to škoda, kdybychom alespoň nějakou z těch čtyř přesilovek využili a odskočili soupeři o dvě nebo tři branky, myslím si, ze bychom to dotáhli. Bohužel, rozhodly individuální chyby.

Je něco co bys na vaši hře vyzdvihl?


Určitě musím pochválit kluky, že se nesložili. Chtěli jsme to otočit a všichni jsme se povzbuzovali. Kuba suprově zachytal a mladí se zase perfektně drali kupředu. Co nám asi bude chybět v sezóně je více gólů. Strašně moc se nadřeme aby nám to tam padlo. Renďa to bohužel neutáhne sám. Potřebujeme nějaké střelce a možná to štěstíčko při skórování. Trošku se to s námi táhne. Budeme na tom muset na tréninku zapracovat, včetně přesilových her. Je co zlepšovat. Nepoložíme se, jedeme dál. Gratulujeme soupeři, děkujeme divákům a pořadatelům.

Komentář trenéra hostí Davida Vlachopulose:


V celém dnešním zápase jsme byli poměrně dost aktivní, nicméně nám trvalo 30 minut než jsme prolomili kouzlo domácího brankáře. Poté jsme převzali v zápase otěže, přidali důležité branky a zápas si až do konce pohlídali. Díky soupeře za férový zápas a přejeme hodně štěstí do další části sezóny.