Snipers Třebíč 5:3 FBC Hranice
Brankáři: Bazala - Kosar
Střely: 16 - 16
Hráč utkání: Lukáš Novosad
(22. Michal Štěpán, 35. René Mikel, 49. Lukáš Novosad)

Komentář hostů Mikel René (Vedoucí):
Bohužel první třetina byla z naší strany špatná. Nastoupili jsme do utkání se špatným nastavením v hlavě a dopřáli soupeři náskok, který vlastně nakonec rozhodl. Od druhé třetiny přišlo z naší strany zlepšení, začali jsme více makat, akorát jsme se bohužel nevyvarovali pár výpadkům v koncentraci, kvůli čemuž jsme nakonec nedokázali výsledek zvrátit. Soupeři gratulujeme a přejeme hodně štěstí do play off. My se na něj jdeme připravit. 

Komentář domácích Kelbler Michal (Trenér):
Děkujeme soupeři za velice slušný zápas a přejeme jim mnoho štěstí do play-off. Dnes jsme splnili svůj cíl. Udržet třetí místo a začít play-off doma. Děkujeme fanouškům za přízeň a těšíme se za týden. Naviděnou. 

V neděli proběhl los do play-off soutěže. Celkem postoupilo 8 týmů, přičemž první 4 týmy měly možnost výběru soupeře do vyřazovacích kol.  Jelikož se hranické mužstvo umístilo až na 6. místě, muselo čekat, který tým je vyzve. Po sebevědomém výkonu si Snipers Třebíč věří na hranické, a proto pro ně byla volba jasná. Hranice čeká ve čtvrtfinále právě sobotní soupeř. 

Program play-off vypadá následovně. Hraje se na 3 vítězná utkání. První dva zápasy se odehrají na půdě soupeře hned další víkend, tedy 26. a 27. února. Další zápas, tentokrát na domácí půdě, je naplánován na následující sobotu 5. března. V případě, že se v prvních třech zápasech nerozhodne, odehraje se v neděli 6. března další utkání opět v Hranicích. Případné poslední kolo by se hrálo v následujícím týdnu, tedy 9. března Třebíči.