PŘÍPRAVKA - SOKOLÍCI

detail družstva
FBC Hranice SokolíciFBC Přerov U13 doma
sobota 3. 10. Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 3. kolo TJ Sokol Olšany u Prostějova
10:00
  • sobota 3. říjen 2020 od 10:00
  • TJ Sokol Olšany u Prostějova
  • Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 3. kolo
FBC MohelniceFBC Hranice Sokolíci venku
sobota 3. 10. Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 3. kolo TJ Sokol Olšany u Prostějova
11:00
  • sobota 3. říjen 2020 od 11:00
  • TJ Sokol Olšany u Prostějova
  • Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 3. kolo
SK K2 ProstějovFBC Hranice Sokolíci venku
sobota 3. 10. Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 3. kolo TJ Sokol Olšany u Prostějova
12:00
  • sobota 3. říjen 2020 od 12:00
  • TJ Sokol Olšany u Prostějova
  • Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 3. kolo
FBC Hranice SokolíciFBC Lipník doma
sobota 3. 10. Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 3. kolo TJ Sokol Olšany u Prostějova
13:00
  • sobota 3. říjen 2020 od 13:00
  • TJ Sokol Olšany u Prostějova
  • Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 3. kolo

MLADŠÍ ŽÁCI

detail družstva
FBC HraniceFBC Traweko Lipník
neděle 4. 10. Olomoucká liga mladších žáků (7OZ1-A) , 1. kolo SH Lipník nad Bečvou
9:00
  • neděle 4. říjen 2020 od 9:00
  • SH Lipník nad Bečvou
  • Olomoucká liga mladších žáků (7OZ1-A) , 1. kolo
SK K2 Prostějov BlackFBC Hranice
neděle 4. 10. Olomoucká liga mladších žáků (7OZ1-A) , 1. kolo SH Lipník nad Bečvou
10:10
  • neděle 4. říjen 2020 od 10:10
  • SH Lipník nad Bečvou
  • Olomoucká liga mladších žáků (7OZ1-A) , 1. kolo
FBC HraniceFBS Olomouc 09
neděle 4. 10. Olomoucká liga mladších žáků (7OZ1-A) , 1. kolo SH Lipník nad Bečvou
11:55
  • neděle 4. říjen 2020 od 11:55
  • SH Lipník nad Bečvou
  • Olomoucká liga mladších žáků (7OZ1-A) , 1. kolo
FBC Přerov PredátořiFBC Hranice
neděle 4. 10. Olomoucká liga mladších žáků (7OZ1-A) , 1. kolo SH Lipník nad Bečvou
13:05
  • neděle 4. říjen 2020 od 13:05
  • SH Lipník nad Bečvou
  • Olomoucká liga mladších žáků (7OZ1-A) , 1. kolo

DOROSTENCI

detail družstva
FBC HranicePANTHERS OTROKOVICE
neděle 4. 10. 2. liga dorostenců - skupina 7A (7XK2-A), 12. kolo SH Širůch Staré Město
13:00
  • neděle 4. říjen 2020 od 13:00
  • SH Širůch Staré Město
  • 2. liga dorostenců - skupina 7A (7XK2-A), 12. kolo
Torpedo HavířovFBC Hranice
neděle 4. 10. 2. liga dorostenců - skupina 7A (7XK2-A), 12. kolo SH Širůch Staré Město
16:00
  • neděle 4. říjen 2020 od 16:00
  • SH Širůch Staré Město
  • 2. liga dorostenců - skupina 7A (7XK2-A), 12. kolo
FBC HraniceFBC Vikings Kopřivnice doma
sobota 3. 10. Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 4. kolo SC NAPARIA Hranice na Moravě
17:00
  • sobota 3. říjen 2020 od 17:00
  • SC NAPARIA Hranice na Moravě
  • Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 4. kolo