FBS Olomouc 10FBC Hranice
sobota 26. 9. Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 1. kolo SC NAPARIA Hranice na Moravě
0:0
  • sobota 26. září 2020 od 9:00
  • SC NAPARIA Hranice na Moravě
  • Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 1. kolo
FBS Olomouc MLŽ 09FBC Hranice
sobota 26. 9. Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 1. kolo SC NAPARIA Hranice na Moravě
0:0
  • sobota 26. září 2020 od 10:30
  • SC NAPARIA Hranice na Moravě
  • Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 1. kolo
FBC HraniceFbC Asper Šumperk
sobota 26. 9. Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 1. kolo SC NAPARIA Hranice na Moravě
0:0
  • sobota 26. září 2020 od 12:00
  • SC NAPARIA Hranice na Moravě
  • Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 1. kolo
FBC HraniceFBC ZŠ Uničov
sobota 26. 9. Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 1. kolo SC NAPARIA Hranice na Moravě
0:0
  • sobota 26. září 2020 od 13:30
  • SC NAPARIA Hranice na Moravě
  • Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 1. kolo

STARŠÍ ŽÁCI

detail družstva
FBC HraniceFbc Topgal Šternberk
neděle 27. 9. Olomoucká liga starších žáků (7OS1-A) , 2. kolo SH Senice na Hané
2:14
  • neděle 27. září 2020 od 9:40
  • SH Senice na Hané
  • Olomoucká liga starších žáků (7OS1-A) , 2. kolo
FBC Tornáda LutínFBC Hranice
neděle 27. 9. Olomoucká liga starších žáků (7OS1-A) , 2. kolo SH Senice na Hané
5:10
  • neděle 27. září 2020 od 12:00
  • SH Senice na Hané
  • Olomoucká liga starších žáků (7OS1-A) , 2. kolo

JUNIOŘI

detail družstva
FBC HraniceFBC Spartak Bílovec doma
sobota 26. 9. 3. liga juniorů - skupina 7A (7XJ3-A) , 3. kolo SH ZŠ Komenského Bílovec
9:00
  • sobota 26. září 2020 od 9:00
  • SH ZŠ Komenského Bílovec
  • 3. liga juniorů - skupina 7A (7XJ3-A) , 3. kolo
SK K2 ProstějovFBC Hranice venku
sobota 26. 9. 3. liga juniorů - skupina 7A (7XJ3-A) , 3. kolo SH ZŠ Komenského Bílovec
11:20
  • sobota 26. září 2020 od 11:20
  • SH ZŠ Komenského Bílovec
  • 3. liga juniorů - skupina 7A (7XJ3-A) , 3. kolo
FbK Horní SucháFBC Hranice venku
neděle 27. 9. Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 3. kolo SH Horní Suchá
7:6
  • neděle 27. září 2020 od 17:00
  • SH Horní Suchá
  • Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 3. kolo

DOROSTENKY

detail družstva
FBC HraniceFBC Intevo Třinec doma
sobota 26. 9. 1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 2. kolo SH ZŠ Mařádkova Opava
9:5
  • sobota 26. září 2020 od 11:10
  • SH ZŠ Mařádkova Opava
  • 1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 2. kolo
FBC PřerovFBC Hranice venku
sobota 26. 9. 1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 2. kolo SH ZŠ Mařádkova Opava
8:4
  • sobota 26. září 2020 od 12:40
  • SH ZŠ Mařádkova Opava
  • 1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 2. kolo
FBC HraniceFbC KOVO KM Frýdek-Místek
neděle 27. 9. 2. liga žen - skupina 7 (7XW3-A) , 2. kolo SC NAPARIA Hranice na Moravě
9:1
  • neděle 27. září 2020 od 9:00
  • SC NAPARIA Hranice na Moravě
  • 2. liga žen - skupina 7 (7XW3-A) , 2. kolo
FBC HraniceS.K. P.E.M.A. OPAVA
neděle 27. 9. 2. liga žen - skupina 7 (7XW3-A) , 2. kolo SC NAPARIA Hranice na Moravě
12:1
  • neděle 27. září 2020 od 12:30
  • SC NAPARIA Hranice na Moravě
  • 2. liga žen - skupina 7 (7XW3-A) , 2. kolo