PŘÍPRAVKA - SOKOLÍCI

detail družstva
FBC Hranice SokolíciFBC Přerov U13 doma
sobota 3. 10. Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 3. kolo TJ Sokol Olšany u Prostějova
24:5
  • sobota 3. říjen 2020 od 10:00
  • TJ Sokol Olšany u Prostějova
  • Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 3. kolo
FBC MohelniceFBC Hranice Sokolíci venku
sobota 3. 10. Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 3. kolo TJ Sokol Olšany u Prostějova
11:7
  • sobota 3. říjen 2020 od 11:00
  • TJ Sokol Olšany u Prostějova
  • Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 3. kolo
SK K2 ProstějovFBC Hranice Sokolíci venku
sobota 3. 10. Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 3. kolo TJ Sokol Olšany u Prostějova
14:21
  • sobota 3. říjen 2020 od 12:00
  • TJ Sokol Olšany u Prostějova
  • Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 3. kolo
FBC Hranice SokolíciFBC Lipník doma
sobota 3. 10. Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 3. kolo TJ Sokol Olšany u Prostějova
8:8
  • sobota 3. říjen 2020 od 13:00
  • TJ Sokol Olšany u Prostějova
  • Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 3. kolo

MLADŠÍ ŽÁCI

detail družstva
FBC HraniceFBC Traweko Lipník
neděle 4. 10. Olomoucká liga mladších žáků (7OZ1-A) , 1. kolo SH Lipník nad Bečvou
2:9
  • neděle 4. říjen 2020 od 9:00
  • SH Lipník nad Bečvou
  • Olomoucká liga mladších žáků (7OZ1-A) , 1. kolo
SK K2 Prostějov BlackFBC Hranice
neděle 4. 10. Olomoucká liga mladších žáků (7OZ1-A) , 1. kolo SH Lipník nad Bečvou
1:3
  • neděle 4. říjen 2020 od 10:10
  • SH Lipník nad Bečvou
  • Olomoucká liga mladších žáků (7OZ1-A) , 1. kolo
FBC HraniceFBS Olomouc 09
neděle 4. 10. Olomoucká liga mladších žáků (7OZ1-A) , 1. kolo SH Lipník nad Bečvou
2:8
  • neděle 4. říjen 2020 od 11:55
  • SH Lipník nad Bečvou
  • Olomoucká liga mladších žáků (7OZ1-A) , 1. kolo
FBC Přerov PredátořiFBC Hranice
neděle 4. 10. Olomoucká liga mladších žáků (7OZ1-A) , 1. kolo SH Lipník nad Bečvou
8:2
  • neděle 4. říjen 2020 od 13:05
  • SH Lipník nad Bečvou
  • Olomoucká liga mladších žáků (7OZ1-A) , 1. kolo

DOROSTENCI

detail družstva
FBC HranicePANTHERS OTROKOVICE
neděle 4. 10. 2. liga dorostenců - skupina 7A (7XK2-A), 12. kolo SH Širůch Staré Město
2:5
  • neděle 4. říjen 2020 od 13:00
  • SH Širůch Staré Město
  • 2. liga dorostenců - skupina 7A (7XK2-A), 12. kolo
Torpedo Exelsior HavířovFBC Hranice
neděle 4. 10. 2. liga dorostenců - skupina 7A (7XK2-A), 12. kolo SH Širůch Staré Město
11:5
  • neděle 4. říjen 2020 od 16:00
  • SH Širůch Staré Město
  • 2. liga dorostenců - skupina 7A (7XK2-A), 12. kolo
FBC HraniceFBC Vikings Kopřivnice doma
sobota 3. 10. Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 4. kolo SC NAPARIA Hranice na Moravě
12:11
  • sobota 3. říjen 2020 od 17:00
  • SC NAPARIA Hranice na Moravě
  • Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 4. kolo