FBC HraniceFBC Lipník
neděle 11. 10. Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 3. kolo SH Lipník nad Bečvou
13:6
  • neděle 11. říjen 2020 od 9:00
  • SH Lipník nad Bečvou
  • Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 3. kolo
FBC TJ TATRAN LITOVELFBC Hranice
neděle 11. 10. Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 3. kolo SH Lipník nad Bečvou
14:11
  • neděle 11. říjen 2020 od 10:00
  • SH Lipník nad Bečvou
  • Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 3. kolo
FBC HraniceFBS Olomouc 10
neděle 11. 10. Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 3. kolo SH Lipník nad Bečvou
5:27
  • neděle 11. říjen 2020 od 11:30
  • SH Lipník nad Bečvou
  • Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 3. kolo
SK K2 ProstějovFBC Hranice
neděle 11. 10. Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 3. kolo SH Lipník nad Bečvou
21:8
  • neděle 11. říjen 2020 od 12:30
  • SH Lipník nad Bečvou
  • Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 3. kolo

JUNIOŘI

detail družstva
FBC HraniceZ.F.K. Petrovice doma
neděle 11. 10. 3. liga juniorů - skupina 7A (7XJ3-A) , 6. kolo SH Kostelec na Hané
4:2
  • neděle 11. říjen 2020 od 15:10
  • SH Kostelec na Hané
  • 3. liga juniorů - skupina 7A (7XJ3-A) , 6. kolo
1. FBK Rožnov p/RFBC Hranice venku
neděle 11. 10. 3. liga juniorů - skupina 7A (7XJ3-A) , 6. kolo SH Kostelec na Hané
6:0
  • neděle 11. říjen 2020 od 18:40
  • SH Kostelec na Hané
  • 3. liga juniorů - skupina 7A (7XJ3-A) , 6. kolo
Orel Jednota Troubelice BFBC Hranice C venku
sobota 10. 10. Olomoucká soutěž mužů, 2. kolo SH Lipník nad Bečvou
0:10
  • sobota 10. říjen 2020 od 11:20
  • SH Lipník nad Bečvou
  • Olomoucká soutěž mužů, 2. kolo
FBC Hranice CFBC Playmakers Prostějov B doma
sobota 10. 10. Olomoucká soutěž mužů, 2. kolo SH Lipník nad Bečvou
6:2
  • sobota 10. říjen 2020 od 13:40
  • SH Lipník nad Bečvou
  • Olomoucká soutěž mužů, 2. kolo
FBC Hranice BAsper Šumperk B
neděle 11. 10. Olomoucká liga mužů (7OM6-A), 4. kolo SH Gymnázium Šumperk
11:45
  • neděle 11. říjen 2020 od 11:45
  • SH Gymnázium Šumperk
  • Olomoucká liga mužů (7OM6-A), 4. kolo
FBC DroždínFBC Hranice B
neděle 11. 10. Olomoucká liga mužů (7OM6-A), 4. kolo SH Lipník nad Bečvou
4:7
  • neděle 11. říjen 2020 od 15:00
  • SH Lipník nad Bečvou
  • Olomoucká liga mužů (7OM6-A), 4. kolo
FbK TJ SvitavyFBC Hranice venku
sobota 10. 10. Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 5. kolo SH Na Střelnici Svitavy
5:6
  • sobota 10. říjen 2020 od 20:00
  • SH Na Střelnici Svitavy
  • Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 5. kolo

DOROSTENKY

detail družstva
FBS OlomoucFBC Hranice venku
sobota 10. 10. 1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 3. kolo SH SŠP Rooseveltova Olomouc
5:0
  • sobota 10. říjen 2020 od 8:00
  • SH SŠP Rooseveltova Olomouc
  • 1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 3. kolo
FBC HraniceTorpedo Exelsior Havířov doma
sobota 10. 10. 1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 3. kolo SH SŠP Rooseveltova Olomouc
11:0
  • sobota 10. říjen 2020 od 10:40
  • SH SŠP Rooseveltova Olomouc
  • 1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 3. kolo