PŘÍPRAVKA - ORLÍCI

detail družstva
FBC LipníkFBC Hranice Orlíci
neděle 19. 12. Olomoucká liga přípravek, 9. kolo SC NAPARIA Hranice na Moravě
11:8
  • neděle 19. prosince 2021 od 10:00
  • SC NAPARIA Hranice na Moravě
  • Olomoucká liga přípravek, 9. kolo
FBC MohelniceFBC Hranice Orlíci
neděle 19. 12. Olomoucká liga přípravek, 9. kolo SC NAPARIA Hranice na Moravě
7:5
  • neděle 19. prosince 2021 od 11:30
  • SC NAPARIA Hranice na Moravě
  • Olomoucká liga přípravek, 9. kolo
FBC Hranice OrlíciFBK Jeseník
neděle 19. 12. Olomoucká liga přípravek, 9. kolo SC NAPARIA Hranice na Moravě
5:10
  • neděle 19. prosince 2021 od 13:00
  • SC NAPARIA Hranice na Moravě
  • Olomoucká liga přípravek, 9. kolo
FBC Hranice OrlíciFBC TJ TATRAN LITOVEL
neděle 19. 12. Olomoucká liga přípravek, 9. kolo SC NAPARIA Hranice na Moravě
3:11
  • neděle 19. prosince 2021 od 14:30
  • SC NAPARIA Hranice na Moravě
  • Olomoucká liga přípravek, 9. kolo

STARŠÍ ŽÁCI

detail družstva
FBC HraniceFBC Mohelnice B
sobota 18. 12. Olomoucký přebor starších žáků, 9. kolo Medvěd Aréna Moravský Beroun
5:5
  • sobota 18. prosince 2021 od 10:10
  • Medvěd Aréna Moravský Beroun
  • Olomoucký přebor starších žáků, 9. kolo
FBC HraniceFBC ZŠ Uničov B
sobota 18. 12. Olomoucký přebor starších žáků, 9. kolo Medvěd Aréna Moravský Beroun
1:9
  • sobota 18. prosince 2021 od 12:30
  • Medvěd Aréna Moravský Beroun
  • Olomoucký přebor starších žáků, 9. kolo
FbC KOVO KM Frýdek-MístekFBC Hranice B
sobota 18. 12. Regionální liga mužů - skupina 7, 9. kolo SH SŠP Rooseveltova Olomouc
9:9
  • sobota 18. prosince 2021 od 10:30
  • SH SŠP Rooseveltova Olomouc
  • Regionální liga mužů - skupina 7, 9. kolo
1. SFK Flashing Stars HavířovFBC Hranice B
sobota 18. 12. Regionální liga mužů - skupina 7, 9. kolo SH SŠP Rooseveltova Olomouc
4:3
  • sobota 18. prosince 2021 od 13:30
  • SH SŠP Rooseveltova Olomouc
  • Regionální liga mužů - skupina 7, 9. kolo
FBC HraniceFAT PIPE Aligators Klobouky
sobota 18. 12. Národní liga, 15. kolo SC NAPARIA Hranice na Moravě
6:3
  • sobota 18. prosince 2021 od 17:00
  • SC NAPARIA Hranice na Moravě
  • Národní liga, 15. kolo
FBC HraniceFBC Spartak Bílovec
sobota 18. 12. 2. liga žen - skupina 7, 8. kolo SH ZŠ Čeladná
5:0
  • sobota 18. prosince 2021 od 10:10
  • SH ZŠ Čeladná
  • 2. liga žen - skupina 7, 8. kolo
Asper ŠumperkFBC Hranice
sobota 18. 12. 2. liga žen - skupina 7, 8. kolo SH ZŠ Čeladná
0:5
  • sobota 18. prosince 2021 od 13:40
  • SH ZŠ Čeladná
  • 2. liga žen - skupina 7, 8. kolo

MLADŠÍ A STARŠÍ ŽÁKYNĚ

detail družstva
FBC HraniceFBC Vikings DDM Kopřivnice
sobota 18. 12. Liga mladších žákyň - skupina 7, 6. kolo SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
12:0
  • sobota 18. prosince 2021 od 8:30
  • SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
  • Liga mladších žákyň - skupina 7, 6. kolo
FBC HraniceFBC Přerov
sobota 18. 12. Liga mladších žákyň - skupina 7, 6. kolo SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
6:4
  • sobota 18. prosince 2021 od 9:05
  • SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
  • Liga mladších žákyň - skupina 7, 6. kolo
FBC Tornáda LutínFBC Hranice
sobota 18. 12. Liga mladších žákyň - skupina 7, 6. kolo SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
3:6
  • sobota 18. prosince 2021 od 9:40
  • SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
  • Liga mladších žákyň - skupina 7, 6. kolo
FBC Letka Toman Finance GroupFBC Hranice
sobota 18. 12. Liga mladších žákyň - skupina 7, 6. kolo SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
0:8
  • sobota 18. prosince 2021 od 10:50
  • SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
  • Liga mladších žákyň - skupina 7, 6. kolo
FBC HraniceFBC ČPP Bystroň Group Ostrava
sobota 18. 12. Liga mladších žákyň - skupina 7, 6. kolo SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
5:6
  • sobota 18. prosince 2021 od 11:25
  • SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
  • Liga mladších žákyň - skupina 7, 6. kolo
FBC ČPP Bystroň Group OstravaFBC Hranice
sobota 18. 12. Liga mladších žákyň - skupina 7, 6. kolo SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
12:05
  • sobota 18. prosince 2021 od 12:05
  • SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
  • Liga mladších žákyň - skupina 7, 6. kolo