NÁBOR

JAK ZAČÍT?
Nejprve se spojte s trenérem příslušné kategorie nebo s předsedou klubu, který vám předá informace k tréninku vaší věkové kategorie a pomůže se zapojením do našeho oddílu.

JAK POKRAČOVAT DÁLE?
FBC Hranice pořádá nábory pro všechny hráče a hráčky již od 6ti let. Noví zájemci se mohou zapojit celoročně. Stačí se domluvit s trenérem příslušné kategorie a dorazit na trénink.

S sebou si vezměte sportovní oblečení a obuv vhodnou do haly. Vybavení jako florbalku nebo brankářskou výstroj si můžete pro začátek samozřejmě půjčit, abychom vám start do florbalu co nejvíce usnadnili.

Na tréninku se trenéři zaměřují na pohybové a sportovní dovednosti každého hráče i hráčky. Snaha o začlenění do kolektivu a naučit nováčky úplným základům a poznat tréninkové prostředí.

Podle věku absolvuje každý hráč či hráčka mezi dvěma až čtyřmi tréninky týdně. Pro kvalitní florbalový rozvoj je pro začátek nezbytné si vybrat aspoň dva z nabízených tréninků klubu. Tréninkový rozvrh naleznete na webových stránkách ZDE.

V případě zájmu nás kontaktuje telefonicky na čísle +420 725 822 453 nebo prostřednictvím e-mailu na adrese:  klub@fbcHranice.cz

Související články