ELÉVI

září 2020

FBS Olomouc 10
Sobota 26. září 2020, 9:00, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 1. kolo
FBS Olomouc 10
0:0
FBC Hranice
FBS Olomouc MLŽ 09
Sobota 26. září 2020, 10:30, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 1. kolo
FBS Olomouc MLŽ 09
0:0
FBC Hranice
Asper Šumperk
Sobota 26. září 2020, 12:00, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 1. kolo
FBC Hranice
0:0
Asper Šumperk
FBC ZŠ Uničov
Sobota 26. září 2020, 13:30, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 1. kolo
FBC Hranice
0:0
FBC ZŠ Uničov

říjen 2020

FBC Lipník
Neděle 11. říjen 2020, 9:00, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 3. kolo
FBC Hranice
13:6
FBC Lipník
FBC TJ TATRAN LITOVEL
Neděle 11. říjen 2020, 10:00, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 3. kolo
FBC TJ TATRAN LITOVEL
14:11
FBC Hranice
FBS Olomouc 10
Neděle 11. říjen 2020, 11:30, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 3. kolo
FBC Hranice
5:27
FBS Olomouc 10
SK K2 Prostějov
Neděle 11. říjen 2020, 12:30, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 3. kolo
SK K2 Prostějov
21:8
FBC Hranice

listopad 2020

FBC Přerov Ďáblové
Neděle 15. listopad 2020, 8:45, SH ZŠ Vítězná Litovel
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 9. kolo
FBC Přerov Ďáblové
15.11.
FBC Hranice
Fbc Topgal Šternberk
Neděle 15. listopad 2020, 10:15, SH ZŠ Vítězná Litovel
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 9. kolo
FBC Hranice
15.11.
Fbc Topgal Šternberk
FBS Olomouc MLŽ 09
Neděle 15. listopad 2020, 11:45, SH ZŠ Vítězná Litovel
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 9. kolo
FBC Hranice
15.11.
FBS Olomouc MLŽ 09
FBC TJ TATRAN LITOVEL
Neděle 15. listopad 2020, 12:45, SH ZŠ Vítězná Litovel
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 9. kolo
FBC TJ TATRAN LITOVEL
15.11.
FBC Hranice

prosinec 2020

FBC ZŠ Uničov
Sobota 12. prosinec 2020, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 12. kolo
FBC Hranice
12.12.
FBC ZŠ Uničov
Fbc Topgal Šternberk
Sobota 12. prosinec 2020, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 12. kolo
Fbc Topgal Šternberk
12.12.
FBC Hranice
Asper Šumperk
Sobota 12. prosinec 2020, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 12. kolo
Asper Šumperk
12.12.
FBC Hranice
FBC Přerov Plameny
Sobota 12. prosinec 2020, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 12. kolo
FBC Hranice
12.12.
FBC Přerov Plameny

leden 2021

FBS Olomouc 10
Neděle 17. leden 2021, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 15. kolo
FBC Hranice
17.1.
FBS Olomouc 10
FBS Olomouc 11
Neděle 17. leden 2021, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 15. kolo
FBS Olomouc 11
17.1.
FBC Hranice
FBC Mohelnice
Neděle 17. leden 2021, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 15. kolo
FBC Mohelnice
17.1.
FBC Hranice
FBS Olomouc MLŽ 09
Neděle 17. leden 2021, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 15. kolo
FBC Hranice
17.1.
FBS Olomouc MLŽ 09

únor 2021

FBS Olomouc 10
Sobota 6. únor 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 16. kolo
FBS Olomouc 10
6.2.
FBC Hranice
FBC Tornáda Lutín
Sobota 6. únor 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 16. kolo
FBC Tornáda Lutín
6.2.
FBC Hranice
FBC TJ TATRAN LITOVEL
Sobota 6. únor 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 16. kolo
FBC Hranice
6.2.
FBC TJ TATRAN LITOVEL
Asper Šumperk
Sobota 6. únor 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 16. kolo
FBC Hranice
6.2.
Asper Šumperk

březen 2021

FBS Olomouc MLŽ 09
Neděle 14. březen 2021, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 21. kolo
FBS Olomouc MLŽ 09
14.3.
FBC Hranice
FBS Olomouc 11
Neděle 14. březen 2021, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 21. kolo
FBC Hranice
14.3.
FBS Olomouc 11
FBC Lipník
Neděle 14. březen 2021, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 21. kolo
FBC Hranice
14.3.
FBC Lipník
FBC Přerov Ďáblové
Neděle 14. březen 2021, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 21. kolo
FBC Přerov Ďáblové
14.3.
FBC Hranice

duben 2021

FBC Mohelnice
Sobota 17. duben 2021, Medvěd Aréna Moravský Beroun
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 24. kolo
FBC Hranice
17.4.
FBC Mohelnice
Fbc Topgal Šternberk
Sobota 17. duben 2021, Medvěd Aréna Moravský Beroun
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 24. kolo
Fbc Topgal Šternberk
17.4.
FBC Hranice
FBC ZŠ Uničov
Sobota 17. duben 2021, Medvěd Aréna Moravský Beroun
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 24. kolo
FBC ZŠ Uničov
17.4.
FBC Hranice
FBC Tornáda Lutín
Sobota 17. duben 2021, Medvěd Aréna Moravský Beroun
Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 24. kolo
FBC Hranice
17.4.
FBC Tornáda Lutín