MUŽI A

září 2020

FBK Spartak Hluk
Pátek 11. září 2020, 19:00, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 1. kolo
FBC Hranice
3:6
FBK Spartak Hluk
TROOPERS
Sobota 19. září 2020, 17:00, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 2. kolo
FBC Hranice
2:8
TROOPERS
FbK Horní Suchá
Neděle 27. září 2020, 17:00, SH Horní Suchá
Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 3. kolo
FbK Horní Suchá
7:6
FBC Hranice

říjen 2020

FBC Vikings Kopřivnice
Sobota 3. říjen 2020, 17:00, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 4. kolo
FBC Hranice
12:11
po nájezdech
FBC Vikings Kopřivnice
FbK TJ Svitavy
Sobota 10. říjen 2020, 20:00, SH Na Střelnici Svitavy
Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 5. kolo
FbK TJ Svitavy
5:6
FBC Hranice
FAT PIPE Aligators Klobouky
Sobota 17. říjen 2020, 17:00, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 6. kolo
FBC Hranice
17.10.
FAT PIPE Aligators Klobouky
1.MVIL Ostrava
Sobota 24. říjen 2020, 18:30, SC Dubina Ostrava
Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 7. kolo
1.MVIL Ostrava
24.10.
FBC Hranice
Snipers Třebíč
Sobota 31. říjen 2020, 17:00, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 8. kolo
FBC Hranice
31.10.
Snipers Třebíč

listopad 2020

Spartak Pelhřimov
Sobota 7. listopad 2020, 19:00, SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 9. kolo
Spartak Pelhřimov
7.11.
FBC Hranice
S.K. P.E.M.A. OPAVA
Neděle 15. listopad 2020, 15:00, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 10. kolo
FBC Hranice
15.11.
S.K. P.E.M.A. OPAVA
1. FBK Rožnov p/R
Sobota 21. listopad 2020, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 11. kolo
FBC Hranice
21.11.
1. FBK Rožnov p/R
TROOPERS
Neděle 29. listopad 2020, SH Tuřany
Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 12. kolo
TROOPERS
29.11.
FBC Hranice

prosinec 2020

FbK Horní Suchá
Sobota 5. prosinec 2020, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 13. kolo
FBC Hranice
5.12.
FbK Horní Suchá
FBC Vikings Kopřivnice
Sobota 12. prosinec 2020, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 14. kolo
FBC Vikings Kopřivnice
12.12.
FBC Hranice
FbK TJ Svitavy
Sobota 19. prosinec 2020, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 15. kolo
FBC Hranice
19.12.
FbK TJ Svitavy

leden 2021

FAT PIPE Aligators Klobouky
Sobota 9. leden 2021, SH Křenovice
Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 16. kolo
FAT PIPE Aligators Klobouky
9.1.
FBC Hranice
1.MVIL Ostrava
Sobota 16. leden 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 17. kolo
FBC Hranice
16.1.
1.MVIL Ostrava
Snipers Třebíč
Sobota 23. leden 2021, SH TJ Spartak Třebíč
Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 18. kolo
Snipers Třebíč
23.1.
FBC Hranice
Spartak Pelhřimov
Sobota 30. leden 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 19. kolo
FBC Hranice
30.1.
Spartak Pelhřimov

únor 2021

S.K. P.E.M.A. OPAVA
Sobota 6. únor 2021, SH ZŠ Mařádkova Opava
Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 20. kolo
S.K. P.E.M.A. OPAVA
6.2.
FBC Hranice
1. FBK Sršni Rožnov p/R
Sobota 13. únor 2021, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 21. kolo
1. FBK Sršni Rožnov p/R
13.2.
FBC Hranice
FBK Spartak Hluk
Sobota 20. únor 2021, SH Slovácká Uherské Hradiště
Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 22. kolo
FBK Spartak Hluk
20.2.
FBC Hranice