DOROSTENKY

září 2020

FBC Intevo Třinec
Sobota 26. září 2020, 11:10, SH ZŠ Mařádkova Opava
1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 2. kolo
FBC Hranice
9:5
FBC Intevo Třinec
FBC Přerov
Sobota 26. září 2020, 12:40, SH ZŠ Mařádkova Opava
1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 2. kolo
FBC Přerov
8:4
FBC Hranice

říjen 2020

FBS Olomouc
Sobota 10. říjen 2020, 8:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 3. kolo
FBS Olomouc
5:0
FBC Hranice
Torpedo Exelsior Havířov
Sobota 10. říjen 2020, 10:40, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 3. kolo
FBC Hranice
11:0
Torpedo Exelsior Havířov
FBC ČPP OSTRAVA
Neděle 25. říjen 2020, 13:30, SC NAPARIA Hranice na Moravě
1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 6. kolo
FBC Hranice
25.10.
FBC ČPP OSTRAVA
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 25. říjen 2020, 17:20, SC NAPARIA Hranice na Moravě
1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 6. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice
25.10.
FBC Hranice

listopad 2020

S.K. P.E.M.A. OPAVA
Neděle 29. listopad 2020, SH ZŠ a MŠ G. Przeczka Třinec
1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 8. kolo
FBC Hranice
29.11.
S.K. P.E.M.A. OPAVA
FBC Intevo Třinec
Neděle 29. listopad 2020, SH ZŠ a MŠ G. Przeczka Třinec
1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 8. kolo
FBC Intevo Třinec
29.11.
FBC Hranice

prosinec 2020

Torpedo Exelsior Havířov
Neděle 6. prosinec 2020, SC NAPARIA Hranice na Moravě
1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 9. kolo
Torpedo Exelsior Havířov
6.12.
FBC Hranice
FBS Olomouc
Neděle 6. prosinec 2020, SC NAPARIA Hranice na Moravě
1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 9. kolo
FBC Hranice
6.12.
FBS Olomouc

leden 2021

1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 17. leden 2021, ČPP Aréna Ostrava
1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 12. kolo
FBC Hranice
17.1.
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBC ČPP OSTRAVA
Neděle 17. leden 2021, ČPP Aréna Ostrava
1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 12. kolo
FBC ČPP OSTRAVA
17.1.
FBC Hranice
S.K. P.E.M.A. OPAVA
Neděle 31. leden 2021, SH TJ Spartak Přerov
1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 14. kolo
FBC Hranice
31.1.
S.K. P.E.M.A. OPAVA
FBC Intevo Třinec
Neděle 31. leden 2021, SH TJ Spartak Přerov
1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 14. kolo
FBC Intevo Třinec
31.1.
FBC Hranice
FBC Přerov
Neděle 31. leden 2021, SH TJ Spartak Přerov
1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 14. kolo
FBC Přerov
31.1.
FBC Hranice

únor 2021

FBS Olomouc
Sobota 13. únor 2021, MSH Havířov
1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 15. kolo
FBS Olomouc
13.2.
FBC Hranice
Torpedo Exelsior Havířov
Sobota 13. únor 2021, MSH Havířov
1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 15. kolo
FBC Hranice
13.2.
Torpedo Exelsior Havířov

březen 2021

FBC ČPP OSTRAVA
Neděle 7. březen 2021, SH Stars Třinec
1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 18. kolo
FBC Hranice
7.3.
FBC ČPP OSTRAVA
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 7. březen 2021, SH Stars Třinec
1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 18. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice
7.3.
FBC Hranice
S.K. P.E.M.A. OPAVA
Neděle 21. březen 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 20. kolo
S.K. P.E.M.A. OPAVA
21.3.
FBC Hranice
FBC Přerov
Neděle 21. březen 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
1. liga dorostenek – skupina 7 (7XR1-A) , 20. kolo
FBC Hranice
21.3.
FBC Přerov