ŽENY

září 2020

FbC KOVO KM Frýdek-Místek
Neděle 27. září 2020, 9:00, SC NAPARIA Hranice na Moravě
2. liga žen - skupina 7 (7XW3-A) , 2. kolo
FBC Hranice
9:1
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
S.K. P.E.M.A. OPAVA
Neděle 27. září 2020, 12:30, SC NAPARIA Hranice na Moravě
2. liga žen - skupina 7 (7XW3-A) , 2. kolo
FBC Hranice
12:1
S.K. P.E.M.A. OPAVA

říjen 2020

FBC Vikings Kopřivnice
Neděle 25. říjen 2020, 8:00, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
2. liga žen - skupina 7 (7XW3-A) , 3. kolo
FBC Hranice
25.10.
FBC Vikings Kopřivnice
FBS Olomouc B
Neděle 25. říjen 2020, 10:20, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
2. liga žen - skupina 7 (7XW3-A) , 3. kolo
FBS Olomouc B
25.10.
FBC Hranice

listopad 2020

1. FBK Rožnov p/R
Neděle 15. listopad 2020, ČPP Aréna Ostrava
2. liga žen - skupina 7 (7XW3-A) , 6. kolo
1. FBK Rožnov p/R
15.11.
FBC Hranice
FBC Spartak Bílovec
Neděle 15. listopad 2020, ČPP Aréna Ostrava
2. liga žen - skupina 7 (7XW3-A) , 6. kolo
FBC Spartak Bílovec
15.11.
FBC Hranice
1. SC TEMPISH Vítkovice B
Neděle 29. listopad 2020, SH Gymnázium Šumperk
2. liga žen - skupina 7 (7XW3-A) , 8. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice B
29.11.
FBC Hranice
FbC Asper Šumperk
Neděle 29. listopad 2020, SH Gymnázium Šumperk
2. liga žen - skupina 7 (7XW3-A) , 8. kolo
FbC Asper Šumperk
29.11.
FBC Hranice

leden 2021

FBC ČPP OSTRAVA B
Sobota 16. leden 2021, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
2. liga žen - skupina 7 (7XW3-A) , 10. kolo
FBC Hranice
16.1.
FBC ČPP OSTRAVA B
S.K. P.E.M.A. OPAVA
Sobota 16. leden 2021, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
2. liga žen - skupina 7 (7XW3-A) , 10. kolo
S.K. P.E.M.A. OPAVA
16.1.
FBC Hranice

únor 2021

FbC KOVO KM Frýdek-Místek
Sobota 13. únor 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
2. liga žen - skupina 7 (7XW3-A) , 11. kolo
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
13.2.
FBC Hranice
1. FBK Rožnov p/R
Sobota 13. únor 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
2. liga žen - skupina 7 (7XW3-A) , 11. kolo
FBC Hranice
13.2.
1. FBK Rožnov p/R

březen 2021

1. SC TEMPISH Vítkovice B
Neděle 7. březen 2021, SH ZŠ Komenského Bílovec
2. liga žen - skupina 7 (7XW3-A) , 13. kolo
FBC Hranice
7.3.
1. SC TEMPISH Vítkovice B
FBC Spartak Bílovec
Neděle 7. březen 2021, SH ZŠ Komenského Bílovec
2. liga žen - skupina 7 (7XW3-A) , 13. kolo
FBC Hranice
7.3.
FBC Spartak Bílovec
FBC ČPP OSTRAVA B
Neděle 21. březen 2021, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
2. liga žen - skupina 7 (7XW3-A) , 15. kolo
FBC ČPP OSTRAVA B
21.3.
FBC Hranice
FbC Asper Šumperk
Neděle 21. březen 2021, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
2. liga žen - skupina 7 (7XW3-A) , 15. kolo
FBC Hranice
21.3.
FbC Asper Šumperk

duben 2021

FBC Vikings Kopřivnice
Neděle 18. duben 2021, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
2. liga žen - skupina 7 (7XW3-A) , 18. kolo
FBC Vikings Kopřivnice
18.4.
FBC Hranice
FBS Olomouc B
Neděle 18. duben 2021, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
2. liga žen - skupina 7 (7XW3-A) , 18. kolo
FBC Hranice
18.4.
FBS Olomouc B