MUŽI C

září 2020

FBC Lipník B
Neděle 20. září 2020, 10:20, SH ZŠ Suprovka Němčice nad Hanou
Olomoucká soutěž mužů, 1. kolo
FBC Hranice C
5:2
FBC Lipník B
TJ Postřelmov B
Neděle 20. září 2020, 12:40, SH ZŠ Suprovka Němčice nad Hanou
Olomoucká soutěž mužů, 1. kolo
TJ Postřelmov B
4:2
FBC Hranice C

říjen 2020

Orel Jednota Troubelice B
Sobota 10. říjen 2020, 11:20, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká soutěž mužů, 2. kolo
Orel Jednota Troubelice B
0:10
FBC Hranice C
FBC Playmakers Prostějov B
Sobota 10. říjen 2020, 13:40, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká soutěž mužů, 2. kolo
FBC Hranice C
6:2
FBC Playmakers Prostějov B

listopad 2020

TJ Postřelmov B
Neděle 8. listopad 2020, 10:20, SH ZŠ Vítězná Litovel
Olomoucká soutěž mužů, 3. kolo
FBC Hranice C
8.11.
TJ Postřelmov B
FBC Lipník B
Neděle 8. listopad 2020, 12:40, SH ZŠ Vítězná Litovel
Olomoucká soutěž mužů, 3. kolo
FBC Lipník B
8.11.
FBC Hranice C
FBK Jeseník B
Sobota 28. listopad 2020, MSH Jeseník
Olomoucká soutěž mužů, 4. kolo
FBK Jeseník B
28.11.
FBC Hranice C
Orel Jednota Troubelice B
Sobota 28. listopad 2020, MSH Jeseník
Olomoucká soutěž mužů, 4. kolo
FBC Hranice C
28.11.
Orel Jednota Troubelice B

leden 2021

FBK Jeseník B
Neděle 10. leden 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká soutěž mužů, 6. kolo
FBC Hranice C
10.1.
FBK Jeseník B
FBC Playmakers Prostějov B
Neděle 10. leden 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká soutěž mužů, 6. kolo
FBC Playmakers Prostějov B
10.1.
FBC Hranice C
TJ Postřelmov B
Sobota 23. leden 2021, SH Kostelec na Hané
Olomoucká soutěž mužů, 7. kolo
TJ Postřelmov B
23.1.
FBC Hranice C
FBC Lipník B
Sobota 23. leden 2021, SH Kostelec na Hané
Olomoucká soutěž mužů, 7. kolo
FBC Hranice C
23.1.
FBC Lipník B

únor 2021

FBC Playmakers Prostějov B
Neděle 14. únor 2021, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká soutěž mužů, 8. kolo
FBC Hranice C
14.2.
FBC Playmakers Prostějov B
Orel Jednota Troubelice B
Neděle 14. únor 2021, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká soutěž mužů, 8. kolo
Orel Jednota Troubelice B
14.2.
FBC Hranice C
FBC Lipník B
Sobota 27. únor 2021, MSC Libina
Olomoucká soutěž mužů, 9. kolo
FBC Lipník B
27.2.
FBC Hranice C
TJ Postřelmov B
Sobota 27. únor 2021, MSC Libina
Olomoucká soutěž mužů, 9. kolo
FBC Hranice C
27.2.
TJ Postřelmov B

březen 2021

FBK Jeseník B
Neděle 14. březen 2021, MSH Jeseník
Olomoucká soutěž mužů, 10. kolo
FBK Jeseník B
14.3.
FBC Hranice C
Orel Jednota Troubelice B
Neděle 14. březen 2021, MSH Jeseník
Olomoucká soutěž mužů, 10. kolo
FBC Hranice C
14.3.
Orel Jednota Troubelice B

duben 2021

FBK Jeseník B
Neděle 25. duben 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká soutěž mužů, 12. kolo
FBC Hranice C
25.4.
FBK Jeseník B
FBC Playmakers Prostějov B
Neděle 25. duben 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká soutěž mužů, 12. kolo
FBC Playmakers Prostějov B
25.4.
FBC Hranice C