MLADŠÍ ŽÁCI

říjen 2021

FBS Olomouc 10
Neděle 10. říjen 2021, 8:35, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga mladších žáků, 1. kolo
FBC Hranice
6:2
FBS Olomouc 10
FBC Přerov Panteři
Neděle 10. říjen 2021, 9:45, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga mladších žáků, 1. kolo
FBC Hranice
8:1
FBC Přerov Panteři
FBC Traweko Lipník
Neděle 10. říjen 2021, 10:55, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga mladších žáků, 1. kolo
FBC Traweko Lipník
11:3
FBC Hranice
FBC ZŠ Uničov
Neděle 10. říjen 2021, 12:40, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga mladších žáků, 1. kolo
FBC ZŠ Uničov
4:3
FBC Hranice

listopad 2021

SK K2 Prostějov
Sobota 6. listopad 2021, 9:05, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga mladších žáků, 4. kolo
SK K2 Prostějov
6.11.
FBC Hranice
FBC Mohelnice U12
Sobota 6. listopad 2021, 10:50, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga mladších žáků, 4. kolo
FBC Hranice
6.11.
FBC Mohelnice U12
FBC Přerov Predátoři
Sobota 6. listopad 2021, 12:35, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga mladších žáků, 4. kolo
FBC Hranice
6.11.
FBC Přerov Predátoři
FBC ZŠ Uničov
Sobota 6. listopad 2021, 13:45, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga mladších žáků, 4. kolo
FBC ZŠ Uničov
6.11.
FBC Hranice
FBC Tornáda Lutín
Neděle 21. listopad 2021, 8:30, SH Senice na Hané
Olomoucká liga mladších žáků, 6. kolo
FBC Hranice
21.11.
FBC Tornáda Lutín
SK K2 Prostějov
Neděle 21. listopad 2021, 9:40, SH Senice na Hané
Olomoucká liga mladších žáků, 6. kolo
SK K2 Prostějov
21.11.
FBC Hranice
FBC Mohelnice U11
Neděle 21. listopad 2021, 11:25, SH Senice na Hané
Olomoucká liga mladších žáků, 6. kolo
FBC Hranice
21.11.
FBC Mohelnice U11
FBC Přerov Panteři
Neděle 21. listopad 2021, 12:35, SH Senice na Hané
Olomoucká liga mladších žáků, 6. kolo
FBC Přerov Panteři
21.11.
FBC Hranice

prosinec 2021

Fbc ČD Cargo Šternberk U11
Sobota 4. prosinec 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga mladších žáků, 7. kolo
FBC Hranice
4.12.
Fbc ČD Cargo Šternberk U11
FBC Traweko Lipník
Sobota 4. prosinec 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga mladších žáků, 7. kolo
FBC Hranice
4.12.
FBC Traweko Lipník
FBC ZŠ Uničov
Sobota 4. prosinec 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga mladších žáků, 7. kolo
FBC ZŠ Uničov
4.12.
FBC Hranice
FBC TJ TATRAN LITOVEL
Sobota 4. prosinec 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga mladších žáků, 7. kolo
FBC TJ TATRAN LITOVEL
4.12.
FBC Hranice

únor 2022

FBC Přerov Panteři
Neděle 6. únor 2022, SH ZŠ Vítězná Litovel
Olomoucká liga mladších žáků, 12. kolo
FBC Přerov Panteři
6.2.
FBC Hranice
Fbc ČD Cargo Šternberk
Neděle 6. únor 2022, SH ZŠ Vítězná Litovel
Olomoucká liga mladších žáků, 12. kolo
Fbc ČD Cargo Šternberk
6.2.
FBC Hranice
FBC TJ TATRAN LITOVEL
Neděle 6. únor 2022, SH ZŠ Vítězná Litovel
Olomoucká liga mladších žáků, 12. kolo
FBC Hranice
6.2.
FBC TJ TATRAN LITOVEL
Asper Šumperk
Neděle 6. únor 2022, SH ZŠ Vítězná Litovel
Olomoucká liga mladších žáků, 12. kolo
FBC Hranice
6.2.
Asper Šumperk
FBC ZŠ Uničov
Neděle 20. únor 2022, SH Ecce homo Šternberk
Olomoucká liga mladších žáků, 14. kolo
FBC ZŠ Uničov
20.2.
FBC Hranice
Fbc ČD Cargo Šternberk
Neděle 20. únor 2022, SH Ecce homo Šternberk
Olomoucká liga mladších žáků, 14. kolo
FBC Hranice
20.2.
Fbc ČD Cargo Šternberk
Asper Šumperk
Neděle 20. únor 2022, SH Ecce homo Šternberk
Olomoucká liga mladších žáků, 14. kolo
Asper Šumperk
20.2.
FBC Hranice
Fbc ČD Cargo Šternberk U11
Neděle 20. únor 2022, SH Ecce homo Šternberk
Olomoucká liga mladších žáků, 14. kolo
FBC Hranice
20.2.
Fbc ČD Cargo Šternberk U11

březen 2022

FBC Traweko Lipník
Sobota 26. březen 2022, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga mladších žáků, 18. kolo
FBC Hranice
26.3.
FBC Traweko Lipník
FBS Olomouc 09
Sobota 26. březen 2022, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga mladších žáků, 18. kolo
FBC Hranice
26.3.
FBS Olomouc 09
FBC Mohelnice U11
Sobota 26. březen 2022, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga mladších žáků, 18. kolo
FBC Mohelnice U11
26.3.
FBC Hranice
FBC Přerov Panteři
Sobota 26. březen 2022, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga mladších žáků, 18. kolo
FBC Přerov Panteři
26.3.
FBC Hranice

duben 2022

Fbc ČD Cargo Šternberk U11
Neděle 10. duben 2022, SH Senice na Hané
Olomoucká liga mladších žáků, 20. kolo
Fbc ČD Cargo Šternberk U11
10.4.
FBC Hranice
FBC TJ TATRAN LITOVEL
Neděle 10. duben 2022, SH Senice na Hané
Olomoucká liga mladších žáků, 20. kolo
FBC TJ TATRAN LITOVEL
10.4.
FBC Hranice
FBC Tornáda Lutín
Neděle 10. duben 2022, SH Senice na Hané
Olomoucká liga mladších žáků, 20. kolo
FBC Hranice
10.4.
FBC Tornáda Lutín
FBC Přerov Predátoři
Neděle 10. duben 2022, SH Senice na Hané
Olomoucká liga mladších žáků, 20. kolo
FBC Hranice
10.4.
FBC Přerov Predátoři