DOROSTENCI

září 2021

FBC Zeal Lipník
Neděle 26. září 2021, 9:00, SH Lipník nad Bečvou
2. liga dorostenců - skupina 7, 1. kolo
FBC Zeal Lipník
8:2
FBC Hranice
FBC Mohelnice
Neděle 26. září 2021, 11:20, SH Lipník nad Bečvou
2. liga dorostenců - skupina 7, 1. kolo
FBC Hranice
4:8
FBC Mohelnice

říjen 2021

FBC Playmakers Prostějov
Neděle 10. října 2021, 10:00, SC NAPARIA Hranice na Moravě
2. liga dorostenců - skupina 7, 4. kolo
FBC Hranice
7:3
FBC Playmakers Prostějov
FBC ZŠ Uničov
Neděle 10. října 2021, 13:30, SC NAPARIA Hranice na Moravě
2. liga dorostenců - skupina 7, 4. kolo
FBC ZŠ Uničov
11:5
FBC Hranice

listopad 2021

FBC Přerov
Neděle 7. listopadu 2021, 8:00, SH TJ Spartak Přerov
2. liga dorostenců - skupina 7, 5. kolo
FBC Hranice
1:3
FBC Přerov

prosinec 2021

SK K2 Prostějov
Čtvrtek 2. prosince 2021, 17:30, SH RG a ZŠ Prostějov
2. liga dorostenců - skupina 7, 6. kolo
FBC Hranice
5:6
SK K2 Prostějov
Asper Šumperk B
Pátek 3. prosince 2021, 18:00, SH Gymnázium Šumperk
2. liga dorostenců - skupina 7, 6. kolo
Asper Šumperk B
6:4
FBC Hranice
FBC TJ TATRAN LITOVEL
Sobota 4. prosince 2021, 8:00, SH ZŠ Vítězná Litovel
2. liga dorostenců - skupina 7, 8. kolo
FBC Hranice
7:1
FBC TJ TATRAN LITOVEL
FBS Olomouc B
Sobota 4. prosince 2021, 10:20, SH ZŠ Vítězná Litovel
2. liga dorostenců - skupina 7, 8. kolo
FBC Hranice
10:3
FBS Olomouc B

leden 2022

FBC Playmakers Prostějov
Neděle 9. ledna 2022, 10:00, SC NAPARIA Hranice na Moravě
2. liga dorostenců - skupina 7, 11. kolo
FBC Hranice
9:1
FBC Playmakers Prostějov
FBC ZŠ Uničov
Neděle 9. ledna 2022, 13:30, SC NAPARIA Hranice na Moravě
2. liga dorostenců - skupina 7, 11. kolo
FBC ZŠ Uničov
3:7
FBC Hranice
SK K2 Prostějov
Sobota 29. ledna 2022, 8:30, Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
2. liga dorostenců - skupina 7, 13. kolo
SK K2 Prostějov
4:3
FBC Hranice
FBC TJ TATRAN LITOVEL
Sobota 29. ledna 2022, 10:50, Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
2. liga dorostenců - skupina 7, 13. kolo
FBC Hranice
8:5
FBC TJ TATRAN LITOVEL

únor 2022

FBC Playmakers Prostějov
Sobota 26. února 2022, 10:10, SH Gymnázium Uničov
2. liga dorostenců - skupina 7, 15. kolo
FBC Playmakers Prostějov
0:11
FBC Hranice
FBC ZŠ Uničov
Sobota 26. února 2022, 12:30, SH Gymnázium Uničov
2. liga dorostenců - skupina 7, 15. kolo
FBC Hranice
4:11
FBC ZŠ Uničov

březen 2022

FBC TJ TATRAN LITOVEL
Sobota 12. března 2022, 10:50, SH ZŠ Suprovka Němčice nad Hanou
2. liga dorostenců - skupina 7, 17. kolo
FBC TJ TATRAN LITOVEL
3:4
FBC Hranice
SK K2 Prostějov
Sobota 12. března 2022, 13:10, SH ZŠ Suprovka Němčice nad Hanou
2. liga dorostenců - skupina 7, 17. kolo
FBC Hranice
3:7
SK K2 Prostějov
FBC ZŠ Uničov
Neděle 27. března 2022, 11:20, SH ZŠ Vítězná Litovel
2. liga dorostenců - skupina 7, 19. kolo
FBC ZŠ Uničov
7:3
FBC Hranice
FBC Playmakers Prostějov
Neděle 27. března 2022, 13:40, SH ZŠ Vítězná Litovel
2. liga dorostenců - skupina 7, 19. kolo
FBC Hranice
9:6
FBC Playmakers Prostějov

duben 2022

FBC TJ TATRAN LITOVEL
Sobota 16. dubna 2022, 9:40, Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
2. liga dorostenců - skupina 7, 21. kolo
FBC Hranice
7:4
FBC TJ TATRAN LITOVEL
SK K2 Prostějov
Sobota 16. dubna 2022, 12:00, Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
2. liga dorostenců - skupina 7, 21. kolo
SK K2 Prostějov
10:4
FBC Hranice