MUŽI A

Špatně rozehraná série play-off Národní ligy se Snipers Třebíč  se přesouvá do Hranic
MUŽI A 2. března 2022

Špatně rozehraná série play-off Národní ligy se Snipers Třebíč se přesouvá do Hranic

Muži A odjeli v sobotu 26. února do daleké Třebíče, kde je čekaly první dva čtvrtfinálové zápasy. Zatímco soupeř disponoval velkou silou, hraničtí se naopak potýkali s nedostatkem hráčů. Ve dvou zápasech tak bohužel na soupeře nestačili. Čtvrtfinálová série se tak za stavu 0:2 přesouvá do hranického sportovního centra Naparia, kde se muži pokusí o nápravu v sobotu 5. března.
Celý článek ›
Muži v posledním zápase základní části padli s Třebíčí 3:5. Se stejným soupeřem se utkají ve čtvrtfinále Národní ligy
MUŽI A22. února 2022

V sobotu 12. února vyjeli muži do Třebíče, kde se utkali s o dvě příčky lepším soupeřem. Po nevydařeném startu, kdy v první třetině prohrávali hraničtí 0:2, už domácí nedopustili žádné překvapení. Zápas skončil z pohledu hostí 3:5. Titul hráče zápasu si vysloužil obránce Lukáš Novosad. Oba týmy se také utkají ve vyřazovacích bojích.
Hranice čekají vyzařovací boje. Po vysokém vítězství s Horní Suchou mají jisté play-off
MUŽI A15. února 2022

Muži A v sobotu 12. února vyzvali na domácím hřišti soupeře z Horní Suché. Po fantastickém bojovém výkonu si hraničtí odnesli vysokou výhru a důležité 3 body do tabulky Národní ligy. První třetinu ovládli domácí 2:0, ve druhé části však soupeř zabral a dokázal hrát vyrovnanou hru. Do třetí části však vstoupili lépe domácí a vysokou produktivitou, především první lajny, nedopustili žádné překvapení. Ve třetí třetině zvítězili 5:1 a upravili tak konečné skóre na 8:2. Díky této výhře si hraničtí zajistili účast v play-off soutěže. Soupeře zatím neznají. Titul hráče utkání si vychytal gólman Ondřej Kolajta.
Třetí výhra v řadě přibližuje Hranice blíže k play-off Národní ligy
MUŽI A10. února 2022

Ve čtvrtek 10. února čekala mužské áčko dohrávka 18. kola Národní ligy na půdě domácích MVIL Ostrava. Hraničtí vyjeli zabojovat o důležité body k postupu do play-off a zároveň o 6. pozici v tabulce soutěže. To se jim povedlo. Ve vyrovnané první třetině nepadl žádný gól. Avšak do druhé části utkání vstoupili hraničtí lépe, když se po gólech Václavíka a Dobeše ujali vedení 3:1. V poslední části utkání převzal na chvíli otěže i soupeř, avšak hranický tým se nevzdal a vývoj utkání zvrátil zpátky na svou stranu. Hráčem utkání byl zvolen Tomáš Václavík (2+0).
Muži poprvé v sezóně v prodloužení. Z odvety s Pelhřimovem si odváží 2 body
MUŽI A 5. února 2022

Muži v sobotu 5. února vyrazili vstříc 20. kolu Národní ligy do Pelhřimova. Čekal je soupeř z předních příček tabulky. Napínavé bojovné utkání dospělo až do prodloužení. V tom rozhodl Jaroslav Orel, který odebral soupeři míček z hole a z úniku vstřelil rozhodující gól. Muži si tak z Pelhřimova odvážejí důležité 2 body do tabulky soutěže, a jsou tak o krůček blíže k postupu do play-off.
Covid, dvě prohry a jedna výhra. Jak si muži vedli v lednu?

MUŽI A30. ledna 2022

Muži do nového kalendářního roku nevstoupili zrovna nejlépe, když 8. ledna v 16. kole Národní ligy prohráli těsné utkání s Opavou 1:3. O týden později vyzvali hraničtí na domácí palubovce Vikingy z Kopřivnice. Hranické mužstvo však navázalo na nevydařený „mač“ s Opavou a soupeři podlehli 4:8. V dalším týdnu čekalo muže 19. kolo soutěže s MVIL Ostrava, které však muselo být z důvodu covidové situace v týmech odloženo. Hranický mužstvo tak měl prostor k přípravě na domácí utkání s Hlukem, které dopadlo na výbornou. Muži nedali soupeři z Hluku žádný centimetr ze hřiště zadarmo a zvítězili poměrem 11:3.
Prosincové shrnutí. Jak se před vánoční pauzou dařilo mužům?
MUŽI A20. prosince 2021

Hranické mužstvo odehrálo v prosinci celkem tři kola Národní ligy. Utkalo se soupeři ze Svitav, z Rožnova a nakonec do Hranic zavítali Aligátoři z Klobouk u Brna. V těchto třech zápasech nasbírali hraničtí celkem šest z devíti možných bodů. Před vánoční pauzou tak patří Hranicím průběžné sedmé místo v tabulce soutěže.
Dva zápasy ve dvou dnech. Muži si po nedělní prohře s Troopers spravili chuť v Kopřivnici
MUŽI A30. listopadu 2021

Muži A mají za sebou dva náročné dny. V neděli sehráli zápas 12. kola Národní ligy s Troopers a hned v pondělí je čekala dohrávka 7. kola s Kopřivnicí. V nedělním domácím zápase nestačilo hranické mužstvo na první celek soutěže a i přes soudržný bojový výkon podlehli 6:8. V pondělí si ale spravili chuť, když v Kopřivnici podobným výsledkem rozstříleli místní Vikingy a domů si tak odvezli 3 cenné body do ligové tabulky. Skvělou produktivitou se v těchto dvou zápasech blýskli René Mikel (5+1) a Jan Kolajta (4+2).