PŘÍPRAVKA - ORLÍCI (2014 a mladší)

listopad 2022

FBS Olomouc 14
Sobota 5. listopadu 2022, 9:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 5. kolo
FBC Hranice Orlíci
3:11
FBS Olomouc 14
FBK Jeseník
Sobota 5. listopadu 2022, 10:00, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 5. kolo
FBK Jeseník
6:4
FBC Hranice Orlíci
FBC TJ TATRAN LITOVEL
Sobota 5. listopadu 2022, 11:30, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 5. kolo
FBC Hranice Orlíci
7:5
FBC TJ TATRAN LITOVEL
FBC Hranice Sokolíci
Sobota 5. listopadu 2022, 12:30, SH SŠP Rooseveltova Olomouc
Olomoucká liga přípravek, 5. kolo
FBC Hranice Sokolíci
2:7
FBC Hranice Orlíci
FBC Lipník
Sobota 19. listopadu 2022, 9:00, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga přípravek, 7. kolo
FBC Hranice Orlíci
6:7
FBC Lipník
FBK Jeseník
Sobota 19. listopadu 2022, 10:00, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga přípravek, 7. kolo
FBK Jeseník
4:2
FBC Hranice Orlíci
FBC Mohelnice
Sobota 19. listopadu 2022, 11:30, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga přípravek, 7. kolo
FBC Hranice Orlíci
7:4
FBC Mohelnice
FBS Olomouc 14
Sobota 19. listopadu 2022, 12:30, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga přípravek, 7. kolo
FBS Olomouc 14
14:1
FBC Hranice Orlíci

prosinec 2022

Fbc Šternberk U15
Neděle 4. prosince 2022, 9:00, MSH Jeseník
Olomoucká liga přípravek, 12. kolo
FBC Hranice Orlíci
3:6
Fbc Šternberk U15
FBS Olomouc 14
Neděle 4. prosince 2022, 10:00, MSH Jeseník
Olomoucká liga přípravek, 12. kolo
FBS Olomouc 14
21:6
FBC Hranice Orlíci
FBK Jeseník
Neděle 4. prosince 2022, 11:00, MSH Jeseník
Olomoucká liga přípravek, 12. kolo
FBK Jeseník
10:7
FBC Hranice Orlíci
FBC Přerov U6 WHITE
Neděle 4. prosince 2022, 12:00, MSH Jeseník
Olomoucká liga přípravek, 12. kolo
FBC Hranice Orlíci
8:7
FBC Přerov U6 WHITE
FBC Hranice Sokolíci
Sobota 17. prosince 2022, 9:00, Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Olomoucká liga přípravek, 14. kolo
FBC Hranice Orlíci
17:3
FBC Hranice Sokolíci
SK K2 Prostějov
Sobota 17. prosince 2022, 10:15, Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Olomoucká liga přípravek, 14. kolo
FBC Hranice Orlíci
7:6
SK K2 Prostějov
SK K2 Prostějov
Sobota 17. prosince 2022, 11:30, Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Olomoucká liga přípravek, 14. kolo
SK K2 Prostějov
17:2
FBC Hranice Orlíci
Asper Šumperk Yellow
Sobota 17. prosince 2022, 12:00, Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Olomoucká liga přípravek, 14. kolo
Asper Šumperk Yellow
17.12.
FBC Hranice Orlíci

leden 2023

Fbc Šternberk U14
Sobota 21. ledna 2023, 9:30, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga přípravek, 18. kolo
Fbc Šternberk U14
5:9
FBC Hranice Orlíci
FBC Hranice Sokolíci
Sobota 21. ledna 2023, 11:00, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga přípravek, 18. kolo
FBC Hranice Orlíci
13:1
FBC Hranice Sokolíci
Fbc Šternberk U15
Sobota 21. ledna 2023, 12:30, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga přípravek, 18. kolo
FBC Hranice Orlíci
7:5
Fbc Šternberk U15
Asper Šumperk Yellow
Sobota 21. ledna 2023, 13:30, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga přípravek, 18. kolo
Asper Šumperk Yellow
10:12
FBC Hranice Orlíci

únor 2023

FBC Hranice Sokolíci
Neděle 12. února 2023, 9:00, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga přípravek, 20. kolo
FBC Hranice Sokolíci
12.2.
FBC Hranice Orlíci
FBC Tornáda Lutín
Neděle 12. února 2023, 10:30, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga přípravek, 20. kolo
FBC Tornáda Lutín
12.2.
FBC Hranice Orlíci
SK K2 Prostějov
Neděle 12. února 2023, 12:00, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga přípravek, 20. kolo
FBC Hranice Orlíci
12.2.
SK K2 Prostějov
FBC Přerov U7 BLUE
Neděle 12. února 2023, 13:30, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga přípravek, 20. kolo
FBC Hranice Orlíci
12.2.
FBC Přerov U7 BLUE

březen 2023

FBS Olomouc 14
Sobota 4. března 2023, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga přípravek, 23. kolo
FBS Olomouc 14
4.3.
FBC Hranice Orlíci
FBC Přerov U7 BLUE
Sobota 4. března 2023, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga přípravek, 23. kolo
FBC Hranice Orlíci
4.3.
FBC Přerov U7 BLUE
FBC ZŠ Uničov Yellow
Sobota 4. března 2023, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga přípravek, 23. kolo
FBC ZŠ Uničov Yellow
4.3.
FBC Hranice Orlíci
FBC Hranice Sokolíci
Sobota 4. března 2023, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga přípravek, 23. kolo
FBC Hranice Orlíci
4.3.
FBC Hranice Sokolíci
FBC ZŠ Uničov Black
Sobota 18. března 2023, SH SK START PŘEROV
Olomoucká liga přípravek, 27. kolo
FBC ZŠ Uničov Black
18.3.
FBC Hranice Orlíci
FBC Hranice Sokolíci
Sobota 18. března 2023, SH SK START PŘEROV
Olomoucká liga přípravek, 27. kolo
FBC Hranice Sokolíci
18.3.
FBC Hranice Orlíci
FBC Přerov U6 WHITE
Sobota 18. března 2023, SH SK START PŘEROV
Olomoucká liga přípravek, 27. kolo
FBC Hranice Orlíci
18.3.
FBC Přerov U6 WHITE
FBC Tornáda Lutín
Sobota 18. března 2023, SH SK START PŘEROV
Olomoucká liga přípravek, 27. kolo
FBC Hranice Orlíci
18.3.
FBC Tornáda Lutín