ELÉVI (2012 -2013)

říjen 2022

FBS Olomouc 13
Neděle 16. října 2022, 10:00, Medvěd Aréna Moravský Beroun
Olomoucká liga elévů, 4. kolo
FBC Hranice
6:9
FBS Olomouc 13
SK K2 Prostějov
Neděle 16. října 2022, 11:00, Medvěd Aréna Moravský Beroun
Olomoucká liga elévů, 4. kolo
SK K2 Prostějov
6:8
FBC Hranice
Fbc Šternberk U13
Neděle 16. října 2022, 12:00, Medvěd Aréna Moravský Beroun
Olomoucká liga elévů, 4. kolo
Fbc Šternberk U13
22:0
FBC Hranice
FBS Olomouc 12
Neděle 16. října 2022, 13:00, Medvěd Aréna Moravský Beroun
Olomoucká liga elévů, 4. kolo
FBC Hranice
6:23
FBS Olomouc 12
Fbc Šternberk U13
Sobota 29. října 2022, 9:00, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů, 6. kolo
Fbc Šternberk U13
15:10
FBC Hranice
FBC Mohelnice
Sobota 29. října 2022, 10:30, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů, 6. kolo
FBC Mohelnice
18:6
FBC Hranice
Asper Šumperk
Sobota 29. října 2022, 12:00, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů, 6. kolo
FBC Hranice
8:23
Asper Šumperk
FBC Playmakers Prostějov
Sobota 29. října 2022, 13:30, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů, 6. kolo
FBC Hranice
3:4
FBC Playmakers Prostějov

listopad 2022

FBC TJ TATRAN LITOVEL
Sobota 12. listopadu 2022, 9:30, SH Senice na Hané
Olomoucká liga elévů, 8. kolo
FBC Hranice
6:18
FBC TJ TATRAN LITOVEL
FBC Lipník
Sobota 12. listopadu 2022, 10:30, SH Senice na Hané
Olomoucká liga elévů, 8. kolo
FBC Lipník
10:12
FBC Hranice
FBC Tornáda Lutín
Sobota 12. listopadu 2022, 11:30, SH Senice na Hané
Olomoucká liga elévů, 8. kolo
FBC Tornáda Lutín
10:10
FBC Hranice
Fbc Šternberk U12
Sobota 12. listopadu 2022, 12:30, SH Senice na Hané
Olomoucká liga elévů, 8. kolo
FBC Hranice
3:30
Fbc Šternberk U12
FBC Tornáda Lutín
Sobota 26. listopadu 2022, 10:00, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga elévů, 10. kolo
FBC Hranice
28:7
FBC Tornáda Lutín
FBC Playmakers Prostějov
Sobota 26. listopadu 2022, 11:00, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga elévů, 10. kolo
FBC Playmakers Prostějov
0:10
FBC Hranice
FBC ZŠ Uničov
Sobota 26. listopadu 2022, 12:00, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga elévů, 10. kolo
FBC ZŠ Uničov
1:29
FBC Hranice
FBK Jeseník
Sobota 26. listopadu 2022, 13:00, SH Gymnázium Uničov
Olomoucká liga elévů, 10. kolo
FBC Hranice
8:10
FBK Jeseník

leden 2023

FBC Přerov
Neděle 15. ledna 2023, 9:00, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů, 15. kolo
FBC Přerov
24:6
FBC Hranice
Fbc Šternberk U12
Neděle 15. ledna 2023, 10:30, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů, 15. kolo
Fbc Šternberk U12
40:3
FBC Hranice
FBC ZŠ Uničov
Neděle 15. ledna 2023, 12:00, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů, 15. kolo
FBC Hranice
11:13
FBC ZŠ Uničov
Fbc Šternberk U13
Neděle 15. ledna 2023, 13:30, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga elévů, 15. kolo
FBC Hranice
14:10
Fbc Šternberk U13

únor 2023

FBS Olomouc 12
Sobota 25. února 2023, 10:00, Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Olomoucká liga elévů, 19. kolo
FBC Hranice
25.2.
FBS Olomouc 12
FBC Lipník
Sobota 25. února 2023, 11:00, Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Olomoucká liga elévů, 19. kolo
FBC Lipník
25.2.
FBC Hranice
SK K2 Prostějov
Sobota 25. února 2023, 12:00, Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Olomoucká liga elévů, 19. kolo
SK K2 Prostějov
25.2.
FBC Hranice
FBC TJ TATRAN LITOVEL
Sobota 25. února 2023, 13:00, Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Olomoucká liga elévů, 19. kolo
FBC Hranice
25.2.
FBC TJ TATRAN LITOVEL

březen 2023

FBC Mohelnice
Neděle 12. března 2023, 10:00, SH ZŠ Vítězná Litovel
Olomoucká liga elévů, 22. kolo
FBC Hranice
12.3.
FBC Mohelnice
Asper Šumperk
Neděle 12. března 2023, 11:00, SH ZŠ Vítězná Litovel
Olomoucká liga elévů, 22. kolo
Asper Šumperk
12.3.
FBC Hranice
FBC TJ TATRAN LITOVEL
Neděle 12. března 2023, 12:00, SH ZŠ Vítězná Litovel
Olomoucká liga elévů, 22. kolo
FBC TJ TATRAN LITOVEL
12.3.
FBC Hranice
FBS Olomouc 12
Neděle 12. března 2023, 13:00, SH ZŠ Vítězná Litovel
Olomoucká liga elévů, 22. kolo
FBC Hranice
12.3.
FBS Olomouc 12

duben 2023

FBC ZŠ Uničov
Sobota 1. dubna 2023, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga elévů, 24. kolo
FBC Hranice
1.4.
FBC ZŠ Uničov
Asper Šumperk
Sobota 1. dubna 2023, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga elévů, 24. kolo
Asper Šumperk
1.4.
FBC Hranice
FBC Playmakers Prostějov
Sobota 1. dubna 2023, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga elévů, 24. kolo
FBC Playmakers Prostějov
1.4.
FBC Hranice
FBC TJ TATRAN LITOVEL
Sobota 1. dubna 2023, SH Gymnázium Šumperk
Olomoucká liga elévů, 24. kolo
FBC Hranice
1.4.
FBC TJ TATRAN LITOVEL
FBK Jeseník
Sobota 15. dubna 2023, Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Olomoucká liga elévů, 25. kolo
FBK Jeseník
15.4.
FBC Hranice
FBS Olomouc 12
Sobota 15. dubna 2023, Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Olomoucká liga elévů, 25. kolo
FBS Olomouc 12
15.4.
FBC Hranice
SK K2 Prostějov
Sobota 15. dubna 2023, Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Olomoucká liga elévů, 25. kolo
FBC Hranice
15.4.
SK K2 Prostějov
FBC Přerov
Sobota 15. dubna 2023, Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9
Olomoucká liga elévů, 25. kolo
FBC Hranice
15.4.
FBC Přerov