FBC Přerov ĎáblovéFBC Hranice
neděle 15. 11. Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 9. kolo SH ZŠ Vítězná Litovel
8:45
  • neděle 15. listopad 2020 od 8:45
  • SH ZŠ Vítězná Litovel
  • Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 9. kolo
FBC HraniceFbc Topgal Šternberk
neděle 15. 11. Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 9. kolo SH ZŠ Vítězná Litovel
10:15
  • neděle 15. listopad 2020 od 10:15
  • SH ZŠ Vítězná Litovel
  • Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 9. kolo
FBC HraniceFBS Olomouc MLŽ 09
neděle 15. 11. Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 9. kolo SH ZŠ Vítězná Litovel
11:45
  • neděle 15. listopad 2020 od 11:45
  • SH ZŠ Vítězná Litovel
  • Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 9. kolo
FBC TJ TATRAN LITOVELFBC Hranice
neděle 15. 11. Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 9. kolo SH ZŠ Vítězná Litovel
12:45
  • neděle 15. listopad 2020 od 12:45
  • SH ZŠ Vítězná Litovel
  • Olomoucká liga elévů (7OE1-A), 9. kolo

STARŠÍ ŽÁCI

detail družstva
FBC HraniceSK K2 Prostějov
sobota 14. 11. Olomoucká liga starších žáků (7OS1-A) , 6. kolo MSH Mlýnská Mohelnice
9:10
  • sobota 14. listopad 2020 od 9:10
  • MSH Mlýnská Mohelnice
  • Olomoucká liga starších žáků (7OS1-A) , 6. kolo
FBC HraniceFBC Mohelnice
sobota 14. 11. Olomoucká liga starších žáků (7OS1-A) , 6. kolo MSH Mlýnská Mohelnice
11:30
  • sobota 14. listopad 2020 od 11:30
  • MSH Mlýnská Mohelnice
  • Olomoucká liga starších žáků (7OS1-A) , 6. kolo
FBC Hranice BIBK Bisons Přerov
neděle 15. 11. Olomoucká liga mužů (7OM6-A), 8. kolo SH SŠP Rooseveltova Olomouc
12:15
  • neděle 15. listopad 2020 od 12:15
  • SH SŠP Rooseveltova Olomouc
  • Olomoucká liga mužů (7OM6-A), 8. kolo
TJ PostřelmovFBC Hranice B
neděle 15. 11. Olomoucká liga mužů (7OM6-A), 8. kolo SH SŠP Rooseveltova Olomouc
16:00
  • neděle 15. listopad 2020 od 16:00
  • SH SŠP Rooseveltova Olomouc
  • Olomoucká liga mužů (7OM6-A), 8. kolo
FBC HraniceS.K. P.E.M.A. OPAVA doma
neděle 15. 11. Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 10. kolo SC NAPARIA Hranice na Moravě
15:00
  • neděle 15. listopad 2020 od 15:00
  • SC NAPARIA Hranice na Moravě
  • Národní liga skupina východ – 8XM3-B, 10. kolo
FBC Spartak BílovecFBC Hranice
neděle 15. 11. 2. liga žen - skupina 7 (7XW3-A) , 6. kolo ČPP Aréna Ostrava
  • neděle 15. listopad 2020
  • ČPP Aréna Ostrava
  • 2. liga žen - skupina 7 (7XW3-A) , 6. kolo
FBC Spartak BílovecFBC Hranice
neděle 15. 11. 2. liga žen - skupina 7 (7XW3-A) , 6. kolo ČPP Aréna Ostrava
10:20
  • neděle 15. listopad 2020 od 10:20
  • ČPP Aréna Ostrava
  • 2. liga žen - skupina 7 (7XW3-A) , 6. kolo
1. FBK Rožnov p/RFBC Hranice
neděle 15. 11. 2. liga žen - skupina 7 (7XW3-A) , 6. kolo ČPP Aréna Ostrava
12:40
  • neděle 15. listopad 2020 od 12:40
  • ČPP Aréna Ostrava
  • 2. liga žen - skupina 7 (7XW3-A) , 6. kolo