PŘÍPRAVKA - SOKOLÍCI

říjen 2020

FBC Přerov U13
Sobota 3. říjen 2020, 10:00, TJ Sokol Olšany u Prostějova
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 3. kolo
FBC Hranice Sokolíci
24:5
FBC Přerov U13
FBC Mohelnice
Sobota 3. říjen 2020, 11:00, TJ Sokol Olšany u Prostějova
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 3. kolo
FBC Mohelnice
11:7
FBC Hranice Sokolíci
SK K2 Prostějov
Sobota 3. říjen 2020, 12:00, TJ Sokol Olšany u Prostějova
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 3. kolo
SK K2 Prostějov
14:21
FBC Hranice Sokolíci
FBC Lipník
Sobota 3. říjen 2020, 13:00, TJ Sokol Olšany u Prostějova
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 3. kolo
FBC Hranice Sokolíci
8:8
FBC Lipník
FBC Přerov Zubřice
Neděle 25. říjen 2020, 9:00, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 6. kolo
FBC Hranice Sokolíci
25.10.
FBC Přerov Zubřice
FBC Hranice Orlíci
Neděle 25. říjen 2020, 10:00, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 6. kolo
FBC Hranice Orlíci
25.10.
FBC Hranice Sokolíci
FBC Přerov U13
Neděle 25. říjen 2020, 11:00, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 6. kolo
FBC Přerov U13
25.10.
FBC Hranice Sokolíci
FBC Přerov U12
Neděle 25. říjen 2020, 12:00, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 6. kolo
FBC Hranice Sokolíci
25.10.
FBC Přerov U12

listopad 2020

FBC Hranice Orlíci
Sobota 7. listopad 2020, 9:00, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 7. kolo
FBC Hranice Orlíci
7.11.
FBC Hranice Sokolíci
FBC Přerov U12
Sobota 7. listopad 2020, 10:30, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 7. kolo
FBC Přerov U12
7.11.
FBC Hranice Sokolíci
SK K2 Prostějov
Sobota 7. listopad 2020, 12:00, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 7. kolo
FBC Hranice Sokolíci
7.11.
SK K2 Prostějov
FBC Lipník
Sobota 7. listopad 2020, 13:30, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 7. kolo
FBC Hranice Sokolíci
7.11.
FBC Lipník

prosinec 2020

FBC Přerov U13
Neděle 20. prosinec 2020, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 13. kolo
FBC Hranice Sokolíci
20.12.
FBC Přerov U13
FBC Přerov U12
Neděle 20. prosinec 2020, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 13. kolo
FBC Přerov U12
20.12.
FBC Hranice Sokolíci
FBC Hranice Orlíci
Neděle 20. prosinec 2020, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 13. kolo
FBC Hranice Orlíci
20.12.
FBC Hranice Sokolíci
FBC Přerov Zubřice
Neděle 20. prosinec 2020, SH TJ Spartak Přerov
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 13. kolo
FBC Hranice Sokolíci
20.12.
FBC Přerov Zubřice

leden 2021

FBC Přerov Zubřice
Sobota 9. leden 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 16. kolo
FBC Hranice Sokolíci
9.1.
FBC Přerov Zubřice
FBC Mohelnice
Sobota 9. leden 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 16. kolo
FBC Hranice Sokolíci
9.1.
FBC Mohelnice
FBC Lipník
Sobota 9. leden 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 16. kolo
FBC Lipník
9.1.
FBC Hranice Sokolíci
FBC Přerov U12
Sobota 9. leden 2021, SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 16. kolo
FBC Přerov U12
9.1.
FBC Hranice Sokolíci
Fbc Topgal Šternberk
Neděle 31. leden 2021, MSH Jeseník
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 18. kolo
FBC Hranice Sokolíci
31.1.
Fbc Topgal Šternberk
FBK Jeseník
Neděle 31. leden 2021, MSH Jeseník
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 18. kolo
FBK Jeseník
31.1.
FBC Hranice Sokolíci
FBC Tornáda Lutín
Neděle 31. leden 2021, MSH Jeseník
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 18. kolo
FBC Tornáda Lutín
31.1.
FBC Hranice Sokolíci
Asper Šumperk
Neděle 31. leden 2021, MSH Jeseník
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 18. kolo
FBC Hranice Sokolíci
31.1.
Asper Šumperk

únor 2021

SK K2 Prostějov
Sobota 27. únor 2021, SH RG a ZŠ Prostějov
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 23. kolo
SK K2 Prostějov
27.2.
FBC Hranice Sokolíci
FBC Přerov U12
Sobota 27. únor 2021, SH RG a ZŠ Prostějov
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 23. kolo
FBC Hranice Sokolíci
27.2.
FBC Přerov U12
FBC Přerov Zubřice
Sobota 27. únor 2021, SH RG a ZŠ Prostějov
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 23. kolo
FBC Přerov Zubřice
27.2.
FBC Hranice Sokolíci
FBC Přerov U13
Sobota 27. únor 2021, SH RG a ZŠ Prostějov
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 23. kolo
FBC Hranice Sokolíci
27.2.
FBC Přerov U13

březen 2021

FBC Hranice Orlíci
Neděle 21. březen 2021, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 26. kolo
FBC Hranice Orlíci
21.3.
FBC Hranice Sokolíci
FBC Přerov U12
Neděle 21. březen 2021, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 26. kolo
FBC Hranice Sokolíci
21.3.
FBC Přerov U12
FBC Mohelnice
Neděle 21. březen 2021, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 26. kolo
FBC Mohelnice
21.3.
FBC Hranice Sokolíci
FBC Lipník
Neděle 21. březen 2021, SH Lipník nad Bečvou
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 26. kolo
FBC Hranice Sokolíci
21.3.
FBC Lipník

květen 2021

FBC Lipník
Sobota 1. květen 2021, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 30. kolo
FBC Hranice Sokolíci
1.5.
FBC Lipník
FBC Mohelnice
Sobota 1. květen 2021, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 30. kolo
FBC Mohelnice
1.5.
FBC Hranice Sokolíci
FBC Přerov U13
Sobota 1. květen 2021, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 30. kolo
FBC Přerov U13
1.5.
FBC Hranice Sokolíci
SK K2 Prostějov
Sobota 1. květen 2021, MSH Mlýnská Mohelnice
Olomoucká liga přípravek (7OP1-A), 30. kolo
FBC Hranice Sokolíci
1.5.
SK K2 Prostějov