FBC Hranice 6:8 Troopers
Brankáři: Ondřej Kolajta - Melichar
Střely: 18 - 45
(1. René Mikel, 3. Jan Kolajta, 16. Jan Kolajta, 20. Ondřej Dobeš, 42. Jan Kolajta, 56. Jan Kolajta)

Komentář domácích Hloch Marek (trenér):

Velká pochvala všem hráčům, super výkon proti prvnimu týmu soutěže. Neodpustím si poznámku, něco k zamyšlení tam nahoře, páni kteří řídí zápasy Národní ligy by měli jít na dvoutýdenní soustředění a domluvit co se bude pískat a co ne, co zápas to jiná úroveň pískání. Zbytečně jsme podráždění jak my tak soupeř. My si naoplátku uděláme soustředění jak tyhle přehmaty ignorovat a soustředit se na zápas. Gratulace soupeři, děkujeme divákům. Zítra dovezeme body! 

Komentář hostů Bartek Ivo (trenér):

Pěkné a napínavé utkání až do konce. Do první třetiny jsme vstoupili laxně a náš kamarád Kolaj nás za to potrestal. Pro vývoj utkání byla nejduležitější druhá třetina, kdy jsme byli důraznější a dařilo se nám zakončení. Ve třetí to bylo z naší strany taktický výkon. Domácí podali velmi dobrý výkon, a navíc se prezentovali fér hrou. Přejeme jim hodně štěstí do dalších zápasů.

FBC Vikings Kopřivnice 6:8 FBC Hranice
Brankáři: Strouhal - Ondřej Kolajta
Střely: 20 - 45
(4. René Mikel, 20. René Mikel, 27. René Mikel, 32. Jan Grygar, 48. Marek Hloch, 54. René Mikel, 55. Tomáš Václavík, 60. Ondřej Dobeš)

Komentář hostů Hloch Marek (trenér):

Super výkon. Konečně jsme ukončili černou sérii. I přes to, že v poslední době nejezdíme vůbec v plném počtu, odvážíme si cenné vítězství. Dnes všichni hráči splnili všechno co jsme si před zápasem řekli a zasloženě jsme vyhráli. Díky soupeři za férovou hru. 

Komentář domácích Fojtík Libor (trenér):

Opět utkání, které jsme odehráli v jedenácti lidech a bez obou opor v brankovišti, kteří z důvodů Covidových opatření nemůžou hrát. I když jsme po celou dobu utkání tvořili hru, soupeř trestal z protiútoků. Dnes jsme utkání nezvládli především z hlediska produktivity, proto si Hranice zásluhou berou tři body. Díky soupeři za utkání.